ÇAMLICA KOLEJİ
Anaokulu

Anaokulu

Eğitim programının amacı, çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek, temel becerileri kazandırmak, olumlu benlik kavramı geliştirmesine, kendini ifade etmesine, özdenetim kazanmasına olanak tanımak, öğrenme isteği, merak duygusunu uyandırmak ve yaratıcılıklarını geliştirmektir.

İlkokul

İlkokul

Eğitim modelimizle, her öğrencinin akademik becerilerinin yanında, eleştirel ve pratik düşünebilen, doğru iletişim kurabilen, bilimsel yöntem ve tekniklerden faydalanarak araştırma ve sorgulama kabiliyetleri yüksek, çözüm odaklı bireyler yetiştirmekteyiz.

Ortaokul

Ortaokul

Her öğrencinin akademik becerilerinin yanında, eleştirel ve pratik düşünebilen, doğru iletişim kurabilen, bilimsel yöntem ve tekniklerden faydalanarak araştırma ve sorgulama kabiliyetleri yüksek, çözüm odaklı bireyler yetiştirmekteyiz.

Anadolu Lisesi

Anadolu Lisesi

Bireysel akademik gelişimin yanı sıra kariyer odaklı yetenek sistemi ile öğrencilerimizin ilgi ve becerileri doğrultusunda kariyer planlamasına yardımcı olacak mesleklerinde deneyimli rol modeller eşliğinde eğitim verilmektedir.